O firmie

Na polskim rynku firma LP Serwis SP. Z O.O. istnieje od ponad dekady. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Centrala firmy wraz z magazynem centralnym znajduje się w Ligocie. Posiadamy swój oddział także w Lublinie. Nasz asortyment to ponad 10000 produktów najwyższej jakości, pochodzących od producentów krajowych i zagranicznych.

Współpracujemy z największymi światowymi koncernami oraz lokalnymi producentami. Stałe kontakty z producentami oraz aktywne uczestnictwo w targach, sympozjach, szkoleniach jest gwarancją dostępności wszystkich nowości pojawiających się na rynku. Na terenie Polski służymy naszym Klientom doradztwem, organizują prezentacje i szkolenia. Do dyspozycji naszych Klientów są również przedstawiciele Producentów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają nasze działania handlowe. Staramy się w 48 godzin dostarczyć towar do każdego miejsca w Polsce. Specjalistyczne oprogramowanie logistyczne pozwala na optymalizację tras dostaw. Zamówiony towar dostarczamy sprawdzonymi firmami spedycyjnymi: DPD, INPOST, JAS.FBG w wyznaczonym terminie do wskazanych przez Klienta obiektów.

 

Współpraca

W ramach współpracy oferujemy szeroki pakiet szkoleń dla personelu, dobieramy optymalne rozwiązania, tworzymy plany i programy higieny odpowiednio do potrzeb i wymagań konkretnego obiektu.

Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy podejmowane przez naszych Klientów, zarówno o charakterze promocyjnym jak i charytatywnym. Chętnie aktywnie uczestniczymy w różnego typu festynach, prezentacjach regionalnych czy akcjach dobroczynnych.

 

System Bezpieczeństwa Przeciwepidemicznego

 

System Bezpieczeństwa Przeciwepidemicznego

Wszystko z jednej ręki

Wspieramy Państwa kompleksowo, aby możliwe było pełne skoncentrowanie na zadaniach związanych z prowadzoną działalnością, tym samym pozostawiając nam wszelkie kwestie związane z zaopatrzeniem i nie tylko.

 

 

 

Pełna paleta

Nasza oferta produktów i usług zaspokoi Państwa wymagania i potrzeby

  • chemiczne środki czystości (cały asortyment związany z utrzymaniem czystości)
  • maszyny i urządzenia czyszczące
  • produkty związane z szeroko pojętą higieną
  • wyposażenie pomieszczeń sanitarnych
  • opakowania i produkty jednorazowego użytku
  • produkty dla usług cateringowych, serwetki i dekoracje stołów
  • kosmetyki i galanteria hotelowa

 

System Bezpieczeństwa Przeciwepidemicznego

 

System Bezpieczeństwa Przeciwepidemicznego

Optymalne zaopatrzenie

Zintegrowane zarządzanie dostawami obejmuje trzy podstawowe etapy

1. Doradztwo i przygotowanie w zakresie ofert i zamówień publicznych

2. Kompleksowa opieka

3. Optymalizacja dostaw

Nasz zintegrowany system zarządzania dostawami minimalizuje wysiłek związany z procesem zamawiania. Pozwala Państwu skupić się na kluczowych celach przyświecających Twojej firmie.

 Partnerzy